KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16969091

nr 1696 9091

Etsningar

3 st, K. Pettersson. Signerade, numrerade, daterade - 83, Pingviner. Bladets mått: 3x2,5 cm, yttermått inklusive ram: 17x16

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:08:16